Tostier Sonifer Sandwich Maker SF-6055

2,490 L

Ka stok

 • Tostier Sonifer
 • Modeli SF-6055
 • Materiali: plastike + metal
 • Frekuenca: 50/60 Hz
 • Tensioni: 220-240V
 • Fuqia: 900 W
KODI: e2370266 Kategori: ,

TOSTIER SONIFER SF-6055

Tostier Sonifer me pllaka jo ngjitese per te bere sanduice dhe toste te shijshme.

Me nje fuqi prej 900Watt tostieri nxehet brenda pak sekondash dhe cdo ushqim behet super shpejt. Termostat me drite qe tregon kur ushqimi eshte gati.

Pllaka me madhesi 15 cm x 28 cm ku mund te beni 2 toste njekohesisht. Jo vetem buken por edhe perimet, qoftet, salcicet ky tostier i pergatit ne pak sekonda dhe super te shijshme.

Specifika:

 • Tostier Sonifer
 • Modeli SF-6055
 • Materiali: plastike + metal
 • Frekuenca: 50/60 Hz
 • Tensioni: 220-240V
 • Fuqia: 900 W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tostiere

Main Menu

tostier sonifer sf 6055 blerje online ne dyqan taxi

Tostier Sonifer Sandwich Maker SF-6055