Tostier grill portabel 2000W Steak machine RAF R2683

4,790 L

Ka stok

KODI: d2324818 Kategori: ,

TOSTIER GRILL PORTABEL 2000W

Tostier grill model portabel i cili mund te perdoret per pjekjen e mishit apo edhe berjen e sanduici te shijshem.

Me hapje 180 grade , ngrohje te te dy pllakave dhe fuqi te larte 2000w do pergatise ushqimin ne pak caste.

Termostat i rregullueshem, ndarje speciale per yndyren e grumbulluar dhe tregues led per funksionim e bejne kete tostier ideal per cdo kuzhine.

Specifika:

  • Modeli: R.2683
  • Tensioni: 220-240 V
  • Frekuenca: 50/60 Hz
  • Fuqia: 2000 W
  • Koha e pergatitjes: 1-7 minuta
  • Materiali: celik inox
  • Lloji: Grill-Toster

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Be the first to review “Tostier grill portabel 2000W Steak machine RAF R2683”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

toster grill raf online ne dyqan taxi

Tostier grill portabel 2000W Steak machine RAF R2683