Toster dhe grille portative 1800W DSP KB1049A

6,090 L

Ka stok

KODI: d2324828 Kategori: ,

TOSTER DHE GRILLE PORTATIVE DSP

Toster dhe grille portative elektrike 2 ne 1 DSP KB1049A me fuqi 1800W eshte nje pajisje e nevojshme ne cdo kuzhine.

Veshja jo ngjitese e pllakave mund te hiqet lehtesisht dhe te lahet shpejt pas perdorimit.  Te dy anet e skares hapen 180 grade, gje qe e lejon te perdoret si siperfaqe per pjekje ne te njejten kohe.

Kontrolli i temperatures do t’ju lejoje te zgjidhni menyren optimale per cdo produkt ushqimor.

Me DSP KB1049A mund te shijoni gjithmone pjatat tuaja te preferuara ne cdo kohe.

Specifika:

  • I shpejte dhe efikas ne kursim energjie
  • Hapet 180 grade
  • Pllaka me veshje jo ngjitese

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Tostiere

Fuqia Watt

1800watt

Be the first to review “Toster dhe grille portative 1800W DSP KB1049A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

grill dhe toster dsp online ne dyqan taxi

Toster dhe grille portative 1800W DSP KB1049A