Tigan Wok Mineralia i pershtatshem per cdo pianure

2,290 L

Ka stok

28 cm

KODI: 8000807785454 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Tigan Wok Mineralia i pershtatshem per cdo pianure

Tigan Wok

  • I thelle, me diameter 28 cm.
  • I pershtatshem per pianure me gaz, korent, qeramik.
  • Me 7 shtresa guri dhe Quarzotek, element qe shton edhe me teper fortesine dhe performancen e linjes se tiganeve dhe tenxhereve Mineralia.
  • Best seller ne linjen TVS.
  • E pajisur me sensor nxehtesie I cili ne momentin qe tigani ka marre nxehtesine e duhur kthehet ne ngjyre te gjelber, duke ju mundesuar kursim energjie elektrike.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan Wok Mineralia i pershtatshem per cdo pianure”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Wok Mineralia i pershtatshem per cdo pianure