Tigan per krepa – Black Lava Stone

2,190 L

Ka stok

19211

KODI: 3830065449455 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tigan per krepa – Black Lava Stone

Tigan per krepa – Black Lava Stone

  • Ideal per gatimin e krepave te shijshem ne menyre te shendetshme, bere nga material alumin i cilesise se larte
  • Me 4 shtresa me veshje minerale jo ngjitese te cilat sigurojne një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes me yndyrë të ulët
  • Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme
  • I pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion
  • Doreze ergonomike prej druri per perdorim te lehte dhe rezistente ndaj nxehtesise
  • Dimensione: 52 x 28 x 9.5 cm
  • Diametri: 28cm
  • Kodi: VP0612

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Tigan per krepa – Black Lava Stone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan per krepa - Black Lava Stone