Tigan Mineralia me 7 shtresa guri dhe Quarzotek | Bli Online

1,990 L

Ka stok

26 cm

KODI: 8000807785409 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Tigan Mineralia Bli Online

Tigan Mineralia

  • Me diameter 26 cm.
  • I pershtatshem per pianure me gaz, korent, qeramik.
  • Me 7 shtresa guri dhe Quarzotek, element qe shton edhe me teper fortesine dhe performancen e linjes se tiganeve dhe tenxhereve Mineralia.
  • Best seller ne linjen TVS.
  • E pajisur me sensor nxehtesie I cili ne momentin qe tigani ka marre nxehtesine e duhur kthehet ne ngjyre te gjelber, duke ju mundesuar kursim energjie elektrike.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tigan Mineralia me 7 shtresa guri dhe Quarzotek | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Mineralia me 7 shtresa guri dhe Quarzotek | Bli Online