Tigan me veshje graniti 22 CM – Hoff Backerman

1,800 L

Ka stok

  • Diametri: 22 cm
  • Materiali Granit
  • Kunder ngjitjes dhe gervishtjeve
  • Ruan vlerat ushqyese
  • Pastrohet lehte
KODI: tigani graniti-hoff backermann-22cm Kategori: ,

TIGAN GANITI HOFF BACKERMANN 22CM

Tigan me veshje graniti 22 CM – Hoff Backerman

TIgani gjerman prej graniti eshte ideal per gatime te shijshme, te shendetshme dhe te shpejta. E vecanta e ketij tigani eshte aftesia per te ruajtur vlerat ushqyese te produkteve ushqimore ne gatime. Vitaminat, proteinat dhe te gjitha vlerat e tjera organike serviren se bashku me pjaten e gatimit. Fale granitit ushqimi nuk ngjitet dhe gatimi perfundon brenda nje kohe te shkurter.

Doreza e tij ergonomike nuk e percjell nxehtesine edhe kur tigani ndodhet ne zjarr. Cilesia e larte e Hoff Backermann Fry Pan e ben ate rezistent ndaj gervishjeve dhe konsumit te perditshem. Ai ofron komoditet ne pastrim dhe nuk ze hapesire ne kuzhine.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan me veshje graniti 22 CM – Hoff Backerman”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan graniti 22 cm

Tigan me veshje graniti 22 CM - Hoff Backerman