Tigan me kapak xhami 28 cm Montecasa

2,490 L

Ka stok

  • Tigan me kapak xhami Montecasa
  • Dizajn elegant.
  • Diameter 28 cm
  • E pershtatshme per pianure me gaz, korent dhe qeramike.
KODI: 2019122011281 Kategori: , ,

TIGAN ME KAPAK XHAMI MONTECASA

Tigan me kapak xhami dhe veshje te brendshme alumin kunder ngjitjes.

Mundeson gatim te shendetshem dhe lehtesi ne pastrimin e tiganit.

Perfekt per skuqjen e biftekeve, duke zevendesuar zgarat e medha dhe kohen e shpenzuar.

Ruan nxehtesine dhe aromen gjate gatimit duke u dhene me teper shije gatimeve.

Karakteristika

  • Dizajn elegant.
  • Diameter 28 cm
  • E pershtatshme per pianure me gaz, korent dhe qeramike.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Tigan

Ngjyra

Dimensionet

28-cm

Be the first to review “Tigan me kapak xhami 28 cm Montecasa”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tigan me kapak montecasa 28 cm shitje online ne dyqan taxi

Tigan me kapak xhami 28 cm Montecasa