Tigan krepash Gran Gourmet dm 31cm

2,390 L

Ka stok

31 cm

KODI: 8000807036778 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Tigan krepash Gran Gourmet

Tigan krepash

  • Me diameter 31 cm.
  • I perbere nga 8 shtresa me perberje Quarzotek Pro dhe guri.
  • Elemente qe rrisin edhe me teper fortesine dhe performancen e linjes se tiganeve dhe tenxhereve Gran Gourmet.
  • Alumini qe formon keto tigan eshte 100% i riciklueshem, duke ju dhene mundesine te gatuani sa me shendetshem fale perberjes se tyre.
  • Tigani eshte i pershtatshem per pianure me gaz, korent, qeramik, si dhe per ne FURRE deri ne temperaturen 230 grade!
  • Pastrohet lehte fale shtreses kunder-ngjitjes, si dhe lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan krepash Gran Gourmet dm 31cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan krepash Gran Gourmet dm 31cm