Tigan i thelle me kapak Ca004-CD28-Black

3,090 L

Ka stok

 • Modeli Ca004-CD28
 • Diameter 28 cm
 • Materiali: jo i ngjitshem
 • Tigan i thelle 28*7.5cm
 • Kapacitet 3.9L
 • Me kapak
KODI: e2370252 Kategori: ,

TIGAN I THELLE ME KAPAK CA004-CD28

Tigan gatimi i thelle, me kapak per te gatuar si nje profesionist i vertete.

Diameter 28 cm qe ju mundeson pergatitje te bollshme ushqimi per te gjithe familjen.

Bere nga material veshje cilesore jo ngjitese do te ruaje vlerat ushqyese dhe nuk do ngjise ushqimet.

Specifika:

 • Modeli Ca004-CD28
 • Diameter 28 cm
 • Materiali: jo i ngjitshem
 • Tigan i thelle 28*7.5cm
 • Kapacitet 3.9L
 • Me kapak

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tigan

Main Menu

tigan gatimi i thelle online ne dyqan taxi

Tigan i thelle me kapak Ca004-CD28-Black