Tigan graniti 16 cm per salce Uakeen N616

2,090 L

Ka stok

KODI: e23046 Kategori: ,

TIGAN GRANITI PER SALCE 16CM

Tigan graniti i thelle, i pershtatshem per pergatitjen e salcave te ndryshme.

Me kapak dhe diameter 16 cm, veshje jo ngjitese graniti eshte i pershtatshem per cdo lloj sobe.

Specifika:

-Marka: UAKEEN
-Tigan i thelle
-Materiali graniti
-Diametri: 16cm
-Kapaciteti:1.5L
-Per soba me gaz, elektrike, me induksion
– kapak: Po


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan graniti 16 cm per salce Uakeen N616”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tigan i thelle uakeen online ne dyqan taxi

Tigan graniti 16 cm per salce Uakeen N616