Tigan Gatimi prej alumini Bli Online

2,290 L

Ka stok

18461

KODI: 3830063053234 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Tigan Gatimi prej alumini Bli Online

Tigan Gatimi prej Alumini

  • Ideal per gatimin e ushqimeve ne menyre te shendetshme.
  • Bere nga material alumini i cilesise se larte.
  • Me 5 shtresa me minerale te cilat sigurojne një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes me yndyrë të ulët.
  • Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme.
  • I pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion.
  • Doreze ergonomike per perdorim te lehte.
  • Diameter: 28 cm.
  • Kodi: VP0117.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine, Tigan

Be the first to review “Tigan Gatimi prej alumini Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Gatimi prej alumini Bli Online