Tigan Gatimi me diameter 28cm

2,190 L

Ka stok

18456

KODI: 3830063053180 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Tigan Gatimi me diameter 28cm

  • Ideal per gatimin e ushqimeve ne menyre te shendetshme.
  • Bere nga material alumini i cilesise se larte.
  • Me 5 shtresa me minerale te cilat sigurojne një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes me yndyrë të ulët.
  • Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme, I pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion.
  • Doreze ergonomike per perdorim te lehte dhe rezistente ndaj nxehtesise,
  • Diametri: 28 cm
  • kodi: VP0112.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Ene Kuzhine, Tigan

Be the first to review “Tigan Gatimi me diameter 28cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Gatimi me diameter 28cm