Tigan elektrik multifunksional 18cm

1,890 L

Ka stok

  • Materiali: celik inoks, PP.
  • Madhesia: 20*16*6cm.
  • Diametri i tenxheres: 18 cm.
  • Kapaciteti: 1.5L / 18CM
KODI: G23308055 Kategori: ,

TIGAN ELEKTRIK

Tigan elektrik me permasa 18 cm i bere nga material cilesor PVC dhe celik inoks me cilesi te larte dhe shtrese jo ngjitese.

Perdorim i sigurte, mbrojtje me dy shtresa per gatime te shendetshme. Doreze me kapje te rehatshme kunder djegies, rezistente ndaj temperatures se larte.

Efikasitet shume i larte termik per zierje te shpejte.

Kontrollues me cilesi te larte, me sensor kunder djegies dhe mbrojtje te shumefishte.

Diametri i tepsise eshte 18 cm dhe ka nje shtojce per gatim me avull.

Specifika:

  • Materiali: celik inoks, PP.
  • Madhesia: 20*16*6cm.
  • Diametri i tenxheres: 18 cm.
  • Kapaciteti: 1.5L / 18CM
  • Tensioni : 220 V.
  • Fuqia e vlerësuar: 225-450 W.

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Tigan Elektrik

Main Menu

tigan elektrik 18cm online ne dyqan taxi

Tigan elektrik multifunksional 18cm