Tigan Diva Induksion kunder ngjitjes dm 28cm

1,390 L

Ka stok

28 cm

KODI: 8000807043110 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tigan Diva Induksion

Tigan Diva

  • Me diameter 28 cm
  • I pershtatshem per cdo lloj pianure, edhe ato me induksion.
  • Linja TVS Diva Induksion eshte e perbere nga shtrese mbrojtese Ipertek Pro dhe shtrese kunder-ngjitjes ekstra e rreshkitshme, elemente qe rrisin fortesine e tiganeve dhe tenxhereve Diva Induksion, si dhe lejojne gatim te shendetshem fale siperfaqes teper te lemuar e te rreshkitshme.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan Diva Induksion kunder ngjitjes dm 28cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Diva Induksion kunder ngjitjes dm 28cm