Tigan Diamant Induction me dizajn elegant dm 24cm

1,990 L

Ka stok

24 cm

KODI: 8000807052266 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tigan Diamant Induction

Tigan Diamant

  • Me diameter 24 cm.
  • I perbere nga elementi Diamantek Pro by TVS, qe rrit fortesine e siperfaqes dhe rezistencen ndaj gervishtjeve.
  • Tiganet e linjes Diamant Induction kane dizajn elegant dhe bishti I tiganeve eshte I perbere nga sensor nxehtesie, i cili merr ngjyre te gjelber ne momentin qe tigani ka marre nxehtesine e duhur per gatim, duke ju kursyer ne kete menyre energji elektrike.
  • Tigani eshte i pershtatshem per cdo lloj pianure, edhe me induksion.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan Diamant Induction me dizajn elegant dm 24cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Diamant Induction me dizajn elegant dm 24cm