Tigan 28 cm 1,6liter Uakeen Pizza Pan

2,090 L

Ka stok

KODI: e23041 Kategori: ,

TIGAN 28 CM 1,6 LITER

Pergatisni gatime te shendetshme ne shtepi ne menyre profesionale me kete tigan me diameter 28 cm.

Mund te gatuani krepa ose pizza pa u shqetesuar nese do te ngjiten. Material graniti i cili nuk ngjit dhe veshje me mikrokristale te cilat sigurojne jetegjatesine e tij.

Shume rezistent ndaj gervishtjeve dhe gerryerjeve. Dizajn modern i cili pastrohet lehtesisht. Eshte i pershtatshem per cdo lloj sobe: elektrike, me gaz dhe induksion.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan 28 cm 1,6liter Uakeen Pizza Pan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tigan per pica uakeen online ne dyqan taxi

Tigan 28 cm 1,6liter Uakeen Pizza Pan