Thike qeramike Premium Chef

890 L

Ka stok

19086

KODI: 3830065446546 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Thikë qeramike Premium Chef

Thike qeramike

  • Me gjatësi 15 cm.
  • E përshtatshme për prerjen e cdo ushqimi, si dhe ruan vlerat ushqyese të ushqimeve, falë materialit qeramikë me të cilin përbëhet thika.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine, Thike

Be the first to review “Thike qeramike Premium Chef”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Thike qeramike Premium Chef