Thike dhe lime Tramontina | Set preres e produkteve ushqimore

900 L

Ka stok

  • Set kuzhine i perbere nga nje thike dhe nje lime.
  • Mund te limoni te gjithe thikat e tjera te kuzhines suaj.
  • Ofrojne siguri maksimale gjate perdorimit.
  • Material prej celiku-inoks ne strukture dhe me doreze plastike.
  • Gjenden ne ngjyre e bardhe.
KODI: Set thike dhe lime Tramontina Kategori: , ,

SET THIKE DHE LIME TRAMONTINA

Set thike dhe lime shume funksionale per rolin qe kane dhe rendesine e tyre ne kuzhine. Mund te zgjidhni ne menyre te shpejte dhe efikase cdo problem qe mund te keni me prerjen e produkteve ushqimore apo paisjet prerese.

THIKA DHE LIMA MULTIFUNKSIONALE

Te dyja pajisjet kane nje doreze ergonomike me nje siperfaqe te bute dhe te pa rreshqitshme, te cilat qendrojne shume mire ne doren tuaj dhe nuk rreshqasin as edhe nese duart mund te djersisin.

Seti eshte i perbere prej celiku-inox qe eshte nje material rezistent ndaj ndryshimeve te temperatures se mjedisit perreth dhe detergjenteve qe perdorni per pastrim, ku keta te fundit jo rralle here kane ndikuar edhe ne cilesisne e mjeteve te kuzhines..

Thika eshte ne gjendje qe te prese dhe te copetoje cdo produkt ushqimore qe ka nevoje te pritet dhe t’i jepet nje forme e caktuar.

Lima krijon nje mprehje perfekte per cdo produkt preres qe nga konsumimi i shumte ka humbur aftesine prerese te tij.

SPECIFIKAT

Fuqi e madhe prerje.set thike lime per prerjen e produkteve bli online Dyqan Taxi

Potencial shume i shpjte i mprehjes.

Fleksibel.

Rezistente.

Jetegjatesi e larte e tehut.

Sigurojne mbeshtetje efikase kur perdoruesit i duhet te ushtroje force ne te.

Dizajn i bukur dhe praktike ne perdorim.

Siguron mprehtesi per nje kohe te gjate.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Thike dhe lime Tramontina | Set preres e produkteve ushqimore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set thike lime per prerjen e produkteve bli online Dyqan Taxi

Thike dhe lime Tramontina | Set preres e produkteve ushqimore