Thekese buke metalike 1050W FA-5367-4

4,490 L

Ka stok

KODI: 9003898536744 Kategori: ,

THEKESE BUKE METALIKE 1050W

Thekese buke metalike me hapesire te gjere prej 25,5 x 11,5 cm per dy feta buke.

Kontroll i ndryshueshem i sasise se thekjes se bukes me 7 nivele.

Me tre butona ne siperfaqjen e saj per ndezjen/fikjes, shkrirjen dhe thekjen. Thekni buken ne pak caste me kete thekese cilesore me fuqi te larte.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Thekese Buke

Ngjyra

Be the first to review “Thekese buke metalike 1050W FA-5367-4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

thekese buke mealike online ne dyqan taxi

Thekese buke metalike 1050W FA-5367-4