Thekese buke loder per femije Happy Family Bread Machine

1,200 L1,490 L (-19%)

Ka stok

KODI: b22b2-15 KATEGORIA:

Thekese buke loder per te vegjelit tuaj!

Zhvillon fantazine me lojerat me role, ata do te ndihen si ndihmesit e vegjel ne kuzhine.

Loja ndihmon te zhvillojne vetbesimin , ata munden te gatuajn nepermjet lojes te ndihen produktive dhe kreative.

Bread Maker Happy Family Loja per moshen 3+ me butona dhe me drita.

Informacion:

Gjatesia 10 cm

Nevojiten bateri

Tinguj te veprimeve

Drite tek butona

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Përmasa 14 × 9 × 10 cm
Be the first to review “Thekese buke loder per femije Happy Family Bread Machine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

thekese buke prej lodre

Thekese buke loder per femije Happy Family Bread Machine

1,200 L1,490 L (-19%)

Shto ne Shporte