Tharese flokesh qe paloset DSP 30299

1,690 L

Ka stok

KODI: e23018 Kategori: ,

THARESE FLOKESH QE PALOSET

Tharese flokesh me dizajn qe paloset per ta marre me vete edhe ne udhetime.

Model shume praktik me dy shpejtesi dhe nivele temperature.

Fuqi e larte dalese 12000watt per ti thare floket ne pak caste.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V
  • Fuqia: 1200 W
  • Dy shpejtësi dhe dy nivele të temperaturës
  • Me funksion te ajrit te ftohte
  • Shpejtesia e rrotullimit: 22000 RPM
  • Me një gryke ajri

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese flokesh qe paloset DSP 30299”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh dsp ne dyqan taxi

Tharese flokesh qe paloset DSP 30299