Tharese flokesh me teknologji jonike 30088 DSP

2,190 L

Ka stok

KODI: d2324860 Kategori: ,

THARESE FLOKESH 30088 DSP

Tharëse flokësh me teknologji jonike dhe fuqi dalje 2200W DSP nuk eshte vetem e bukur dhe praktike ne dizajn, por edhe e fuqishme ne perdorim.

Perdor rryme ajri te ftohte, pa i thare apo djegur floket. Tharesja permireson funksionin e ftohjes dhe stabilizimit te temperatures, qe floket te ruajne lageshtine dhe butesine e tyre natyrale.

Mund te rregulloni lehtesisht 2 shpejtesi te eres si dhe te zgjidhni 1 nga 3 menyrat e temperatures qe i përshtatee nevojave tuaja: e ngrohte, e nxehte dhe e ftohte.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese flokesh me teknologji jonike 30088 DSP”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh jonike dsp online ne dyqan taxi

Tharese flokesh me teknologji jonike 30088 DSP