Tharese flokesh me difuzor DSP 37002

2,190 L

Ka stok

KODI: e23011 Kategori: ,

THARESE FLOKESH ME DIFUZOR

Tharese flokesh praktike per perditshmeri, e pajisur me dy koka dhe nje difuzor.

Thani dhe stiloni floket ne pak minuta fale grykave te ndryshme te thareses.

Specifika:

Tensioni: 220-240V
Fuqia: 1400 W
Dy shpejtësi dhe dy nivele të temperaturës
Me funksion të ajrit të ftohtë
Shpejtësia e rrotullimit: 16800-18000 RPM
Me dy grykë ajri dhe një difuzor


Bli lire ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Tharese flokesh me difuzor DSP 37002”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh dsp 37002 online ne dyqan taxi

Tharese flokesh me difuzor DSP 37002