Tharese flokesh jonike DSP 30089

1,890 L

Ka stok

 • Modeli: 30089 DSP
 • Ngjyra: E zeze
 • Tensioni nominal: AC220V 50HZ
 • Fuqia  2000-2200 W
 • Motori: Motor AC
 • Gjatesia e kabllit: 3m
KODI: e2370234 Kategori: ,

THARESE FLOKESH DSP 30090

Tharese flokesh e dizenjuar me teknologji qeramike dhe jonike per te reduktuar demtimin e flokeve dhe majat e dyfishta duke ofruar floke mahnites dhe me shkelqim.

Kjo tharese flokesh nuk do t’ju beje te ndiheni te lodhur kur e perdorni per shkak te peshes se lehte, fuqise se larte dhe tharjes se shpejte.

Specifika:

 • Modeli: 30089 DSP
 • Ngjyra: E zeze
 • Tensioni nominal: AC220V 50HZ
 • Fuqia  2000-2200 W
 • Motori: Motor AC
 • Gjatesia e kabllit: 3m

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tharese flokesh

Main Menu

tharese flokesh dsp online ne dyqan taxi

Tharese flokesh jonike DSP 30089