Tharese flokesh Ganba 3000

1,790 L

Ka stok

  • Tharese flokesh
  • Model Ganba 3000
  • Fuqi 1600w
  • Dizajn ergonomik
KODI: e2370271 Kategori: ,

THARESE FLOKESH 1600W GANBA 3000

Tharese flokesh profesionale me fuqi 1600w per tharjen e shpejte te flokeve.

Dizajn ergonomik pa zhurma bezdisese gjate punes duke e bere me te lehte tharjen e flokeve.

E ben te lehte stilimin dhe tharjen e flokeve pa i demtuar ato. Ruan lageshtine natyrale te flokeve tuaj dhe eshte projektuar ne menyre ergonomike me peshe te lehte.

Specifika:

  • Tharese flokesh
  • Model Ganba 3000
  • Fuqi 1600w
  • Tensioni: 220V/50Hz
  • Dizajn ergonomik

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tharese flokesh

Main Menu

tharese flokesh ganba 3000 online ne dyqan taxi

Tharese flokesh Ganba 3000