Tharese flokesh DSP 37082 2000W

3,190 L

Ka stok

 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 1800W-2000W
 • Shpejtesia e rrotullimit: 22000 RPM
 • Modeli: 37082
 • Motori: Motor 17 AC
 • Aksesore: koke ajri + difuzor
KODI: e23702116 Kategori: ,

THARESE FLOKESH DSP 37082

Tharese flokesh Dsp gold fx air me dy opsione shpejtesie dhe 2 nivele temperature.

Me funksionin e ajrit te ftohte ju lejon te rregulloni modelin e flokeve per nje kohe te gjate.

Teknologjia jonike e avancuar e rrjedhes se ajrit ofron fluks te fuqishem dhe te kontrolluar ajri, duke ruajtur floket te shendetshem dhe te pademtuar.

Specifika:

 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 1800W-2000W
 • Shpejtesia e rrotullimit: 22000 RPM
 • Modeli: 37082
 • Motori: Motor 17 AC
 • Aksesore: koke ajri + difuzor

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tharese flokesh

Main Menu

tharese flokesh dsp 37082 online ne dyqan taxi

Tharese flokesh DSP 37082 2000W