Termus me personazhe vizatimore per femije

1,290 L

Ka stok

  • Termus per femije.
  • Mban te fresket ujin ose lengjet per 12 ore.
  • Kapaciteti 500 ml.
  • Permasat: 24cm x8cm.
KODI: L2210104 Kategori: ,

Termus per femije 

Bejeni termuesin per uje dhe lengje mikun me te mire te femijeve tuaj.

Cdo femije ka nevoje te hidratohet dhe te konsumoje sa me shume lengje.

Per kete vjen ne ndihme termusi me personazhe vizatimor, mjafton qe te vegjlit tuaj te zgjedhim personazhin dhe ngjyren e preferuar dhe per pjesen tjeter mendon Dyqan Taxi.

Mbushni kontenieret me uje dhe vendoseni ne canten e femijeve tuaj .

E mbajne ujin ose lengun e fresket per rreth 12 ore.

Eshte hermetik dhe ka nje kapacitet 500 ml.

Materiali eshte celik inoks i pandryshkshem.

Permasat: 24cm x8cm.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Termus me personazhe vizatimore per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

termues per femije

Termus me personazhe vizatimore per femije