Termometer infrared me matje ne distance | Berrcom

2,500 L

Ka stok

Termometer infrared per matje te shpejte dhe lehte te temperatures pa kontakt fizik, me alarm te integruar per temperaturen e larte.

KODI: i21721624 KATEGORIA:

TERMOMETER INFRARED ME MATJE NE DISTANCE

Matni shpejt dhe lehte temperaturen  pa kontakt fizik duke perdorur kete termometer dixhital infrared me matje ne distance.

Thjesht drejtojeni termometrin ne balle, shtypni butonin dhe merrni temperaturen e sakte ne ekranin me ngjyra ne vetem 1 sekonde.

Ekrani do te ndryshoje nga jeshile per nje temperature te shendetshme ne te verdhe ose te kuqe nese mund te keni ethe.

Memoria e integruar do te rregjistroje 32 leximet e fundit te temperatures.

Termometer infrared me tre lloje matjetermometer dixhital infrared ne shitje online dyqan taxi

Ky termometer me shume perdorime eshte i afte te marre tre lloje te ndryshme te temperatures.

Mund te marre temperaturen e trupit, temperaturen e ajrit te ambientit dhe temperaturen e siperfaqes.

Fikje automatike ne afersisht 30 sekonda per te ruajtur jeten e baterise.

Bere nga materiale te sigurta, plotesisht te pershtatshme per t’u perdorur edhe tek femijet.

Termometri infrared gjithashtu ka nje alarm te integruar  per temperaturen e larte qe tingellon sapo zbulon temperaturen.

Drita e pasme do te kthehet ne te kuqe per t’ju paralajmeruar per ethe.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Ngjyra

Lloji

Termometer

Be the first to review “Termometer infrared me matje ne distance | Berrcom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

termometer infrared me matje ne distance ne shitje online dyqan taxi

Termometer infrared me matje ne distance | Berrcom