Termometer dixhital pa kontakt me lekuren

2,190 L

Ka stok

Termometer dixhital

Gabimi në matje: ±0,1°C

Permasat: 14*3.8*3.9 cm

Grada: Celsius, Fahrenheit

Baterite: dy bateri AAA

Gama e matjes së temperaturës: 32-42,9°C

KODI: i2371396 Kategori: ,

TERMOMETER DIXHITAL

Termometer dixhital i cili sherben per matjen e temperatures se njeriut dhe te mjedisit.

Ky termometër eshte i vogel ne permasa, i lehte per tu mbajtur, i sakte dhe i shpejte ne matje te temperatures. Matja e temperatures behet ne koke dhe ne vesh ne nje distance 5 cm, pa kontakt fizik.

Ekrani i madh dhe i qarte LED ndihmon per te lexuar me lehtesi dhe saktesi matjet qe mund te shihen edhe ne erresire.

Specifika:

  • Gabimi në matje: ±0,1°C
  • Permasat: 14*3.8*3.9 cm
  • Grada: Celsius, Fahrenheit
  • Baterite: dy bateri AAA
  • Gama e matjes së temperaturës: 32-42,9°C

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Termometer

Main Menu

termometer dixhital me ekran ne dyqan taxi

Termometer dixhital pa kontakt me lekuren