Tenxhere Virtus Induction rezistente dm 20cm

2,990 L

Ka stok

20 cm

KODI: 8000807044780 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tenxhere Virtus Induction

Tenxhere Virtus

  • Me diameter 20 cm.
  • Siperfaqja e te ciles eshte e perbere nga elementi Resistek by TVS.
  • Ka performance dhe rezistence akoma me te larte, duke mos u gervishtur nga luge gatimi metalike!
  • Siperfaqja eshte 100% kunder-ngjitjes, duke lehtesuar gatimin dhe pastrimin e tiganit.
  • Linja e tiganeve dhe tenxhereve Virtus Induction eshte e pershtatshme per cdo pianure, perfshire ato me Induksion.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere Virtus Induction rezistente dm 20cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere Virtus Induction rezistente dm 20cm