Tenxhere qeramike per gatim | Cilesore

3,490 L3,990 L

Pastro
KODI: tenxhere-qeramike-gatim Kategori: , , ,

TENXHERE QERAMIKE PER GATIM CILESORE

Tenxhere qeramike per gatim me strukture praktike dhe cilesore ndaj nxehtesise. Vjen te ju ne dy kapacitete te ndryshme, 3.5 litra per 3 deri ne 5 persona, dhe 4.5 litra 4 deri ne 6 persona. Ushqimi do te gatuhet ngadale dhe do te jete shume i shijshem. DO t’i ruaj te gjitha vlerat ushqimore.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Kapaciteti

3.5 litra, 4.5 litra

Be the first to review “Tenxhere qeramike per gatim | Cilesore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere qeramike per gatim

Tenxhere qeramike per gatim | Cilesore

3,490 L3,990 L

Shto ne Shporte