Tenxhere per supe 2,7 liter DSP CA005 B20

3,090 L

Ka stok

KODI: d2324851 Kategori: ,

TENXHERE PER SUPE 2,7 L

Tenxhere per supe me kapacitet 2,7 liter dhe diameter 20 cm perfekte per cdo kuzhine.

Bere nga material shume cilesor dhe rezistent per perdorim afatgjate. Nuk do te ngjise asnje ushqim duke ruajtur vlerat ushqyese.

Specifika:

  • Tenxhere  20cm
  • Material rezistent
  • Permasa 20*10cm 2.7L me kapak
  • Burimi i nxehtesise: Sobe elektrike, me gaz,  qeramike, me induksion,  halogjene

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere per supe 2,7 liter DSP CA005 B20”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere per supe dsp online ne dyqan taxi

Tenxhere per supe 2,7 liter DSP CA005 B20