Tenxhere Mineralia me diameter 24cm Blerje Online

2,390 L

Ka stok

24 cm

KODI: 8000807785362 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Tenxhere Mineralia Blerje Online

Tenxhere Mineralia e pershtatshme per cdo pianure

  • Me diameter 24 cm.
  • E pershtatshme per pianure me gaz, korent, qeramik,
  • Me 7 shtresa guri dhe Quarzotek, element qe shton edhe me teper fortesine dhe performancen e linjes se tiganeve dhe tenxhereve Mineralia.
  • Best seller ne linjen TVS.
  • E pajisur me shtrese kunder ngjitjes, qe mundeson gatim te lehte e te shendetshem, si dhe lehtesi ne pastrimin e enes.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere Mineralia me diameter 24cm Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere Mineralia me diameter 24cm Blerje Online