Tenxhere Mineralia e pershtatshme per cdo pianure dm 20cm

1,990 L

Ka stok

20 cm

KODI: 8000807785355 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tenxhere Mineralia

Tenxhere Mineralia

  • Me diameter 20 cm.
  • E pershtatshme per pianure me gaz, korent, qeramik.
  • Me 7 shtresa guri dhe Quarzotek, element qe shton edhe me teper fortesine dhe performancen e linjes se tiganeve dhe tenxhereve Mineralia.
  • Best seller ne linjen TVS.
  • E pajisur me shtrese kunder ngjitjes, qe mundeson gatim te lehte e te shendetshem, si dhe lehtesi ne pastrimin e enes.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere Mineralia e pershtatshme per cdo pianure dm 20cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere Mineralia e pershtatshme per cdo pianure dm 20cm