Tenxhere graniti 6,6litra DSP CA005-B28

4,290 L

Ka stok

KODI: d2324843 Kategori: ,

TENXHERE GRANITI 6,6LITRA

Texnhere graniti per gatimet e perditshmerise per cdo kuzhine.

Me kapacitet 6,6 litra do te mudesoje gatimin e vakteve te plota per te gjithe familjen.

Specifikime:

  • Material jongjites
  • Numri i pjeseve: 1+1
  • 28*12.5cm 6.6L me kapak
  • Burimi i nxehtesise:
  • Stufa elektrike, Sobë me gaz, Stufa me valë të lehta, Stufa qeramike, Sobë me induksion, Stufa halogjene
  • Model CA005-B28

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere graniti 6,6litra DSP CA005-B28”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere casserole dsp online ne dyqan taxi

Tenxhere graniti 6,6litra DSP CA005-B28