Tenxhere gatimi qeramike me kapak

  • Tenxhere gatimi
  • Me kapak
  • Material qeramike
  • Kapacitet 2,2 dhe 3,7 litra
  • Ne ngjyre te zeze

This product is currently out of stock and unavailable.

KODI: e2370276 Kategori: ,

TENXHERE GATIMI QERAMIKE

Tenxhere qeramike gatimi e disponueshme ne dy kapacitete te ndryshme prej 3,3 litra dhe 2,7 litra.

Ena e brendshme e tenxheres ka transferim te shpejte te nxehtesise dhe shperndarje te barabarte te saj per ngrohje uniforme dhe shije me te mire te ushqimit te gatuar.

Fale materialit te saj qe percjell nxehtesine dhe e ruan ate, kurseni energji dhe ruani shijen origjinale te ushqimit duke e bere gatimin e shijshem me te shpejte.

Tekstura eshte e dendur dhe glazura eshte e lemuar duke bere qe njollat dhe bakteret te mos qendrojne per pastrim me te lehte.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e amdhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tenxhere

Kapaciteti

2,7 litra, 3,3 litra

Main Menu

tenxhere qeramike per gatim ne dyqan taxi

Tenxhere gatimi qeramike me kapak