Tenxhere gatimi inox 28cm Hoffman

Ka stok

  • Tenxhere gatimi
  • Material inox
  • Permasa 28cm
  • Marka Hoffman
KODI: e2370296 Kategori: ,

TENXHERE GATIMI INOX 28CM

Tenxhere gatimi me kapak inox me cilesi te larte – i pershtatshem per modele te ndryshme sobash.

Gatuani vakte te shijshme per te gjithe familjen shpejt dhe sigurt me kete tenxhere. Doreza rezistente ndaj nxehtesise per te siguruar nje kapje te rehatshme.

Konstruksion me shtresa rezistente ndaj goditjeve, qe siguron ngrohje te shpejte dhe uniforme.

Zgjedhja optimale per gatimin e perditshëm, e sigurt ne lavastovilje per pastrim me te lehte.


Bli lire dhe sigurt  ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tenxhere

Main Menu

tenxhere inoksi 28 cm ne dyqan taxi

Tenxhere gatimi inox 28cm Hoffman