Tenxhere Gatimi Bli Online

1,490 L

Ka stok

18457

KODI: 3830063053197 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Tenxhere Gatimi Bli Online

Tenxhere Gatimi

  • Ne formen e nje tigani te thelle.
  • Ideal per gatimin e ushqimeve ne menyre te shendetshme, bere nga material alumini i cilesise se larte.
  • Me 5 shtresa me minerale te cilat sigurojne një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes me yndyrë të ulët.
  • Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme.
  • I pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion.
  • Doreza ergonomike per perdorim te lehte dhe rezistente ndaj nxehtesise.
  • Dimensione: 33 x 16 x 8,5 cm.
  • kodi: VP0113.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine, Tenxhere, Tigan

Be the first to review “Tenxhere Gatimi Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere Gatimi Bli Online