Tenxhere gatimi 4,4litra DSP CA005 B24

3,490 L

Ka stok

KODI: d2324862 Kategori: ,

TENXHERE GATIMI 4,4 LITRA

Tenxhere gatimi e pershtatshme me modele te ndryshme sobash elektrike, gazi, halogjene, induksioni etj.

Me diameter 24 cm dhe kapacitet 4,4 litra do te mund te gatuani vakte te plota per te gjithe familjen.

Specifika:

  • Material rezistent jo ngjites
  • Numri i pjeseve: 1+1
  • Permasa 24*11.5cm 4.4L me kapak
  • Burimi i nxehtesise:
    Stufa elektrike, Sobe me gaz, qeramike, me induksion, halogjene

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere gatimi 4,4litra DSP CA005 B24”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere dsp 4 litra online ne dyqan taxi

Tenxhere gatimi 4,4litra DSP CA005 B24