Tenxhere elektrike me presion 6 L RAF R177

6,390 L

Ka stok

TENXHERE ELEKTRIKE ME PRESION 6L

Tenxhere elektrike me presion, me kapacitet mbajtes deri ne 6 litra per gatimin e vakteve per te gjithe familjen.

Panel me opsione te ndryshme gatimi dhe kohemates dixhital.

Menu me multi funksione, per gatime te ndryshme sipas deshires.

Specifika:

  • Modeli R.177
  • Kontrolli i kohematesit dixhital
  • Materiali Aliazh alumini
  • Kapaciteti 6L
  • Fuqi 1000watt
  • Madhesia 31.5*31.5*37 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere elektrike me presion 6 L RAF R177”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere me presion raf online ne dyqan taxi

Tenxhere elektrike me presion 6 L RAF R177