Tenxhere e madhe 28 cm MGO | Soup Pot 9L

3,690 L

Ka stok

KODI: 6926367637403 Kategori: , , ,

TENXHERE E MADHE 28 CM MGO 9L

Tenxhere e madhe me kapak dhe diameter 28 cm. Kapaku ka veshje mbrojtese per te mos demtuar duart gjate gatimit.

Veshja e saj ruan nxehtesine duke pershpejtuar gatimin tuaj. Bere nga material cilesor rezistent per perdorim afatgjate ne kuzhinen tuaj.

E pershtatshme per soba me gaz apo induksion.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Tenxhere

Kapaciteti

9 litra

Ngjyra

Be the first to review “Tenxhere e madhe 28 cm MGO | Soup Pot 9L”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere mgo 28cm bli online ne dyqan taxi

Tenxhere e madhe 28 cm MGO | Soup Pot 9L