Telefon Nokia 106 me butona Dual Sim

2,490 L2,990 L (-17%)

Ka stok

 • Dizajni i konturuar
 • Suporton dy karta SIM
 • Procesori MTK 6261D
 • 4 MB RAM
 • Bateri e heqshme 800 mAh²
KODI: telefon-nokia-106 Kategori: , ,

TELEFON NOKIA 106 ME BUTONA DUAL SIM

Telefon esencial me jetegjatesi te madhe te baterise qe do ju shoqeroje nga mengjesi deri ne mbremje. Nuk do te shqetesoheni me per mbarimin e baterise nese flisni vazhdimisht ne telefon, pasi ky celular do te zgjase deri ne 15 ore komunikim.

Me vetem nje karikim te plote mund te qendroje i hapur deri ne 21 dite gatishmeri dhe 15 ore te plota ne thirrje telefonike.

NOKIA 106 CELULAR ME DY KARTA

Krijuar nga polikarbonat i forte, eshte model teper rezistent dhe jetegjate ne perdorim.

Fale kontureve te dizajnit te tij, pershtatet me se miri me doren tuaj. Ka ekran  1.8″ per te dalluar qartesisht gjithcka, tekstet e mesazheve, thirrjet apo listen e kontakteve.

Gjithashtu me kapacitetin ruajtes prej 4 gb Ram, eshte i afte te ruaje deri ne 500 mesazhe dhe 2000 kontakte. Kështu që mund te mbani lehtë kontakte me rrjetin e biznesit tuaj, miqtë dhe familjen.

Specifikatelefon nokia 106 dyqan taxi

 • Ekran 1.8 ’’
 • Butona mat dhe te qarte
 • Ngjyre natyrale
 • Dizajni i konturuar
 • SIM i dyfishtë
 • Procesori MTK 6261D
 • 4 MB RAM
 • Bateri e heqshme 800 mAh²

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Marka e Telefonit

Memorja

4GB

Be the first to review “Telefon Nokia 106 me butona Dual Sim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mobile phone nokia 106 online ne dyqan taxi

Telefon Nokia 106 me butona Dual Sim

2,490 L2,990 L (-17%)

Shto ne Shporte