Tavoline per laptop portabel | Multifunctional table

2,490 L

Ka stok

KODI: 998876543530742 Kategori: ,

TAVOLINE PER LAPTOP PORTABEL

Tavoline portabel per laptop e cila eshte kombinim i dizajnit modern me material me cilesi premium.

Mund te perdoret jo vetem per te mbajtur laptopin dhe tabletin, por eshte shume funksional gjithashtu si nje tavoline studimi per te shkruar, pikturuar ose lexuar.

Fale kater kembeve te rrotullueshme mund ta zhvendosni lehte nga nje dhome ne tjetren aty ku ju nevojitet.

Tavolina ka nje strukture te forte dhe rezistente per kapacitet te madh mbajtes,  duke siguruar qendrueshmeri gjate perdorimit.

Dizajn elegant dhe praktik, kembet e tij mund te rregullohen ne lartesine e kerkuar ne te dy anet e saj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Tavoline Portable

Ngjyra

,

Be the first to review “Tavoline per laptop portabel | Multifunctional table”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tavoline mbajtese per laptop ne shitje online dyqan taxi

Tavoline per laptop portabel | Multifunctional table