Tavoline dekori per ambiente te ndryshme

4,990 L

Ka stok

KODI: i23702111147 Kategori: ,

TAVOLINE DEKORI

Tavoline dekori e rrumbullaket e pershtatshme per ambiente te ndryshme. Nje dizajn i thjeshte minimalist, por elegant, qe pershtatet mire me cdo lloj dekorimi dhe kendi.

E bere me material mermer + metal cilesor, e qendrueshme ne perdorim dhe rezistente ndaj konsumit.

E gjithanshme per t’u perdorur si tavoline anesore divani, komodine, tavoline kafeje etj.

Strukture e forte me baze te qendrueshme e cila mund te mbaje deri 25kg peshe. Baze stabel me kembe qe nuk gervishtin dyshemene dhe e lehte per tu pastruar.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

Tavoline dekori per ambiente te ndryshme