Tave prej bakri – Gold Casserole

590 L

Ka stok

20047

KODI: 3830069728662 Kategori: , , , ETIKETIMI:

TAVE BAKRI – GOLD CASSEROLE

Tave prej bakri – Gold Casserole

  • Me dizanj modern ne ngjyre gold pershtatet lehtesisht ne cdo kuzhine
  • Ndertuar nga çeliku i karbonit me cilësi të lartë me shtrese minerale jo-ngjitese që është e perkryer për përgatitjen e cdo lloj ushqimi e sidomos embelsirave te preferuara
  • Teknologjia me gur te nxehte sigurojn një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes ne menyre te shpejte, te lehte dhe me pak yndyrë dhe vaj
  • Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj temperaturave më të larta, deri në 240 ° C
  • Dimensione: 36 x 13 x 6,5 cm
  • Kodi: VP0604

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Tave prej bakri – Gold Casserole”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tave prej bakri - Gold Casserole