Tave per pizza | Bakeware Pan

500 L

Ka stok

 • Ideale per pizza, byrek etj.
 • Material o ngjites.
 • Madhësia: 10 inç.
 • E lehte per t’u perdorur dhe pastruar.
 • Rezistence ndaj temperaturave te larta.
 • Materiali: çelik karboni
KODI: i20100013-pizza-pan Kategori: , ,

TAVE PER PIZZA BAKEWARE PAN

Tave per pizza, per te gatuar dhe pjekur pizzat me te shijshme dhe te shendetshme ne shtepine tuaj. Vjen per ju me nje cilesi te larte te materialit celik karbon dhe me rezistence te larte.

TAVE PER PJEKEN E PIZZA

Tava eshte teper e lehtë për t’u perdorur dhe pastruar. Ka rezistencë ndaj temperaturës së lartë. Ideale për pica, byrek, proshutë, ëmbëlsira, tortë, sallatë të formuar, ëmbëlsirë, mish dhe peshk të skuqur ose për fruta buke, pule, etj. Do ju kurseoj kohe dhe mundim ne kuzhine. Bejeni familjen tuaj te lumtur duke i gatuar ushqimet e tyre te preferuara. Materiali i saj jo ngjites e bene kete tave akoma edhe me unike,

Specifikimet:tave per pica bli online dyqan taxi
 • Ideale per pizza, byrek etj.
 • Material o ngjites.
 • Madhësia: 10 inç.
 • E lehte per t’u perdorur dhe pastruar.
 • Rezistence ndaj temperaturave te larta.
 • Materiali: çelik karboni
 • Ngjyra: E zezë.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Tave per pizza | Bakeware Pan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tave per pizza bli online dyqan taxi

Tave per pizza | Bakeware Pan