Tave elektrike per pjekje picash RAF R511B

5,490 L

Ka stok

  • Tave pjekje RAF
  • Modeli R511B
  • Tensioni; 220V-50/60Hz
  • Fuqi 1800 W
  • Dimensionet 35cm x 37cm x 13,5cm

TAVE ELEKTRIKE PER PJEKJE R511B

Tave elektrike per pjekje, me fuqi prej 1800wat dhe diameter 30 cm, e pershatshme per te pjekur pica.

Me kontroll termostatik te ndrysheshem te temperatures, per te zgjedhur gradimin e deshiruar.

Veshje e pllakave te brendshme cilesore qe nuk ngjit duke shperndare nxehtesi uniforme ne te gjithe siperfaqen.

I sigurt dhe praktik per t’u perdorur ne cdo kuzhine.

Specifika:

  • Tave pjekje RAF
  • Modeli R511B
  • Tensioni; 220V-50/60Hz
  • Fuqi 1800 W
  • Dimensionet 35cm x 37cm x 13,5cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tigan Elektrik

Main Menu

tave elektrike raf online ne dyqan taxi

Tave elektrike per pjekje picash RAF R511B