Tastiere me kabell | Wired keyboard Lenovo KB103

1,290 L

Ka stok

KODI: H-56789031 Kategori: ,

TASTIERE ME KABELL LENOVO KB103

Tastiere me kabell Lenovo, me taste te plote dhe te rehatshem ne perdorim.

E pershtatshme me cdo kompjuter qe siguron nje porte USB.

Dizajni i plote ergonomik perfshin pjerresi te rregullueshme per te permiresuar komoditetin gjate perdorimit.

Karakteristika

  • Tastiere me fisha
  • Tensioni aktual: DC 5V / ≤ 50mA
  • Pesha: rreth 516g
  • Permasa: 430 (L) x 156 (W) x 25 (H) mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere me kabell | Wired keyboard Lenovo KB103”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere lenovo kb103 shitje online ne dyqan taxi

Tastiere me kabell | Wired keyboard Lenovo KB103