Tastiere dhe mouse wifi Comfort multimedia 4200N

2,290 L

Ka stok

KODI: h-229003 Kategori: , ,

TASTIERE DHE MOUSE WIFI 4200N

Tastiere dhe mouse me dizajn komfort te rehatshem me madhesi te plote dhe e lehte per t’u perdorur.

Fale lidhjes wireless ju mund te punoni rehat larg kompjuterit tuaj.

Lidhje e avancuar e fuqishme me vale 2,4 GHz me distance deri ne 10 m pa vonesa dhe ngecje.

12 taste multimediale dhe interneti qe lejojne akses te shpejte dhe te pershtatshem per ne web dhe muzike apo lojera.

Jetegjatesi e baterise deri ne 12 muaj fale efikasitetit te energjise.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mouse, Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere dhe mouse wifi Comfort multimedia 4200N”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere mouse a4tech 4200n blerje online ne dyqan taxi

Tastiere dhe mouse wifi Comfort multimedia 4200N